Loading

Dzień dobry!

Mam na imię Magdalena. Jestem żoną wspaniałego mężczyzny i mamą naszego małego T. Od kilku lat mieszkamy na wsi, w domu z drewna z widokiem na las.
To nasze miejsce na ziemi. Przyroda, która nas na co dzień otacza daje nam niesamowity spokój, ale jest również inspiracją i nauką.

Z całych sił staram się, aby dieta mojej rodziny była bezpieczna. Zdrowa. Oparta na bazie naturalnych, sezonowych i regionalnych składników. Każdą wolną chwilę poświęcam na poszukiwanie inspiracji, dobrych produktów i nowych smaków. Cel jest jeden – dieta zgodna z naturą i jej rytmem. Staram się docenić wszystko to, co ma nam do zaoferowania przyroda. W każdym tego słowa znaczeniu.

Odkąd pamiętam, zawsze zwracałam uwagę na jakość produktów. Mimo wielu starań, wrażliwość na niektóre składniki narastała, długo szukałam odpowiedzi. Przypadkowe spotkanie z pewnym lekarzem zupełnie odmieniło moje spojrzenie na dietę. Badania potwierdziły podejrzenia. Lista nietolerowanych produktów była długa. Rezygnacja z glutenu, nabiału, ograniczenie mięsa i wprowadzenie dużej ilości warzyw (w tym ziół) było najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć.
Dzisiaj podchodzę do kuchni naturalnie. Doceniam to, co mamy wokół siebie. I czuję, że to właściwa droga.

P.S.
Informacje umieszczone na stronie są wynikiem moich doświadczeń. Nie mogę ponosić odpowiedzialności za Twoje działania. Każdy organizm jest inny, może odmiennie reagować na zmianę diety. Decyzje związane ze zdrowiem podejmuj z rozsądkiem, najlepiej pod okiem specjalisty. Przedstawiam przepisy i porady (oparte na wielu publikacjach), które pozytywnie zadziałały w moim przypadku. Może będą dla Ciebie inspiracją. Powodzenia!

Psst!
Bardzo proszę, nie kopiuj bez mojej zgody.

smaczliwka.pl
| bezpieczne odżywianie
| bez glutenu
| naturalne, sezonowe i regionalne składniki
| dania dla kobiet w ciąży, mam karmiących piersią i maluchów